Dar 2020 užklupęs chaosas ir nežinia privertė mus iš naujo pažvelgti į savo verslus bei kurti naujas galimybes kaip išgyventi pandemijos metu. Pergalvoti savo verslo strategijas ir skubiai persikelti į interneto erdvę kas dar to nebuvome padarę iki tol. Nes tai buvo vienintelis tiesioginis kontaktų užmezgimas su klientais. Tą mes ir padarėme. 

Tačiau internetinėje erdvėje neužtenka vien tik BŪTI, turime kurti turinį, kuris būtų įdomus bei pritraukiantis – turime būti matomi savo klientams. Kad socialiniuose tinkluose būtu lengviau “išgyventi”. Jums skubame į pagalbą. 

Pateikiame 10 programėlių palengvinančių reklamavimosi galimybes socialiniuose tinkluose: “Facebook”, “Instagram”, “Linkedin” ir kt. Kurkite daug greičiau unikalų turinį, kelkite jį į socialinius tinklus taip stebinkite klientus. Bei valdykite socialinius tinklus daug paprasčiau. 

5 socialinės žiniasklaidos rinkodaros valdymo programėlės, kurios leis lengviau ir efektyviau auginti verslą:

  1. „Buffer“ – socialinės žiniasklaidos įrankis, kuris leidžia planuoti įrašus tiesiai į socialinius tinklus: „Instagram“, „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir „LinkedIn“. Suplanuokite įrašus automatiškai, kad niekada nereikėtų jaudintis dėl laiko ir datos nustatymo. Tiesiog naudokite „Buffer“. 
  2. „Hootsuite“ yra socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, kuris leidžia suplanuoti įrašus, taip pat stebėti ir valdyti socialinių tinklų paskyras. Be to, ši rinkodaros programa integruojama su „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Pinterest“ ir „YouTube“ paskyromis. 
  3. „Grammarly Keyboard“ klaviatūra, kuri padės išvengti nepageidaujamų rašybos klaidų. Programa leis naudoti specialią klaviatūrą, kuri automatiškai nuskaitys, ar nėra rašybos klaidų bei gramatinių klaidų. 
  4. „Facebook Pages Manager“puslapių tvarkyklė būtina rinkodaros programa, jei naudojate „ Facebook“ verslo puslapį. 
  5. „Facebook Adverts Manager“ rinkodaros programa „Facebook“ ar „ Instagram“ reklaminėms kampanijoms valdyti. 

5 tekstinių filmukų ir teksto paveikslėlių kūrimo programėles, kurios padės išsiskirti socialiniuose tinkluose: 

  1. „Animoto“kurkite linksmus filmukus iš nuotraukų ir vaizdo įrašų. 
  2. „Over“ programėlė turi daugybę neįtikėtinų jau sukurtų grafikos šablonų, kuriais iškart galite pasinaudoti. Naudokite filtrus, grafiką ir šriftus, kad socialinės žiniasklaidos įrašai išsiskirtų. 
  3. „Canva“ – įrankis, kuris leidžia greitai ir nesunkiai sukurti kokybišką grafiką.
  4. „Ripl“kurkite animuotus teksto filmukus iš turimų nuotraukų. Naudokite kaskart skirtingus animavimo stilius, pasirinkite muziką bei šriftus. Taip pat su „Ripl“ ne tik kurkite filmukus, bet tai įrankis kuris padės stebėti visus Jūsų skaitytojų paspaudimus. Taip Jūs galėsite analizuoti, kuris pateikimo būdas buvo efektyviausias. 
  5. „Boomerang“kurkite unikalų reklaminį judantį vaizdą, kurio kadrai bumerangu kartosis pirmyn atgal. 

Su šiomis pateiktomis programėlėmis kurkite turinį daug greičiau, bei valdykite socialinius tinklus paprasčiau. 

Reikia konsultacijos? Norite daugiau..susisiekite ir mes galime Jums padėti atrasti daugiau efektyvių reklamos būdų kaip tapti dar labiau matomais internete, bei žinoma daugiau parduoti savo siūlomų prekių/paslaugų.
[email protected]

Pasidalink:
Facebook