Video kūrimas

Kiekviena įmonė savo žinomumui didinti, bei skatinti savo paslaugų ar prekių pardavimus investuoja į reklamą. Pastebima, kad vis daugiau įmonių renkasi reklamą internete, nes tai reklama koncentruota tik į potencialų klientą. Viena iš internetinės reklamos rūšių gali būti įmonės paslaugų ar prekių pristatomieji filmai. Tokio tipo reklama yra ilgesnė, nei Televizijos ar Radijo, todėl joje galima perteikti žymiai daugiau informacijos susijusios su įmonės teikiamomis paslaugomis ar prekėmis. Pristatomųjų filmų kaina, nežymiai skiriasi nuo Televizijos ar Radijo reklamos kainų, bet tai ilgesnės trukmės reklama, patalpinimas internete nieko nekainuoja. Taip pat filmą galima pasiekti, bet kuriuo paros metu tai puikus pasirinkimas siekiant savo įmonės paslaugų ar prekių žinomumo, pardavimų didinimo.

Atliktų darbų pavyzdžiai

Paklauskite dėl pristatomojo filmo Jūsų įmonei

KITOS VIDEO/FOTO GALIMYBĖS

Foto filmai

Foto filmai

Turite daugybe nuotraukų iš įvairių švenčių ar kelionių ? Sudėkite nuotraukas į foto filmą ir peržiūrėkite savo prisiminimus betkada greičiau ir papraščiau.
Plačiau

Filmavimas is oro

Filmavimas iš oro

Filmuoti vaizdai iš oro leis Jums išsiskirti iš kitų ir pritraukti daugiau dėmesio. Filmuojame pastatus, žemės sklypus, renginius ir kita.
Plačiau

Fotografavimas

Fotografavimas

Nuotraukos iš oro leis Jums išsiskirti iš kitų ir pritraukti daugiau dėmesio. Fotografuojame pastatus, žemės sklypus, renginius ir kita.
Plačiau