ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS

Elektroninė parduotuvė – tai Jūsų prekių, paslaugų pardavimas internete. Jos skirtos parduoti interneto vartotojams. Tai Jūsų siūlomų prekių, paslaugų perkėlimas į interneto tinklą, kas Jūsų prekes, paslaugas daro pasiekiamas visiems, bet kuriuo paros metu. Visas pardavimas vyksta potencialiam pirkėjui esant namuose, o pardavėjui neišeinant iš parduotuvės, sandelio ar namų. Didelė dalis žmonių, kurie naudojasi elektronine bankininkyste, apsiperka elektroninėse parduotuvėse, nes tai nesudėtinga ir patogu. Mes sukuriame tvarkingą, unikalaus dizaino ir patogią e-parduotuvę, kad Jūsų klientams būtų patogu apsipirkti.

El. parduotuvės nauda

Patogu naudotis – Sutaupysite daug laiko, prekes talpinti galėsite kur Jums patogu, yra interneto ryšys, taip pat bet kuriuo paros metu.
Detali informacija apie prekes – Paprastai elektroninėje parduotuvėje apie konkrečią prekę yra pateikta išsami informacija, specifikacijos ar apžvalgos pagal produkto ar pasklaugos kategorija. Neretai būna ir pirkėjų atsiliepimai apie prekės kokybę.
Mažesnės kainos ir didelės pasirinkimo galimybės – Internetu parduodant prekes, nereikia mokėti nuomos mokesčių už patalpas ar algų darbuotojams. Dėl to klientai pirkdami internetu už prekę moka mažiau ir dažniau lankosi el. parduotuvėse. Patogu ir tai, kad per trumpą laiką el. parduotuvių klientai gali pamatyti visų prekių kainas vienoje vietoje ir nereikia lakstyti po visą miestą išsibarsčius prekybos centrus.
Ūnikalios prekės – Elektroninėse parduotuvėse galima pateikti prekių, kurių nėra jūsų mieste. Nereikės atsivežti ir laikyti savo patalpose. Svarbiausia, kad nereikės prekių saugoti.

Elektroninės parduotuvės galimybės

Prekių filtravimas – klientai gali filtruoti prekes pagal Jūsų pasirinktas charakteristikas.
Prekių atributai – priskiriami atributai prekėms pagal jų specifikacijas.
Importuoti prekes – esant poreikiui, galime importuoti prekes iš Jūsų tiekėjų.
Prekių likučių valdymas – stebėti ir redaguoti prekių likučius administratoriaus puslapyje. Pridėti ar išimti prekes kurias mato pirkėjas.
Pirkėjų atsiliepimai – klientai galės įvertinti bei palikti atsiliepimą apie nupirktą prekę. Atsiliepimus gali matyti ir nauji lankytojai, kai tik yra patvirtintas paliktas atsiliepimas.
Prekių palyginimas – Klientai galės palyginti skirtingas prekes tame pačiame puslapyje.

KITOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS

Svetainiu dizainas icon

Svetainių dizainas

Interneto svetainė – tai įmonės veidas internete, todėl išskirtinai Jums sukursime interneto svetainės dizainą atitinkantį Jūsų logotipą bei įmonės veiklą.
Plačiau

SEO icon

SEO

SEO optimizavimas tai svetainių optimizavimas paieškos sistemose: Google, Yandex, Bing ir kitose tam, kad Jūsų svetainė būtu matoma geriau peiškoje.
Plačiau

Svetaines icon

Interneto svetainės

Interneto svetainė – tai interneto puslapis, kuriame pateikiama informacija apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.
Plačiau