Interneto svetainių dizainas

Interneto svetainės – tai įmonės veidas, todėl išskirtinai Jums sukursime interneto svetainės dizainą atitinkantį Jūsų logotipą bei įmonės veiklą. Jei turite Jūs internetinės svetainės viziją – puiku, tai tik dalis darbo. Jūsų vizijai padėsime tapti realybe. Mūsų grafikos dizaineriai atliko daug darbų, kurie džiugina daugelio akis. Jums taip pat sukursime išskirtinės svetainės vaizdą. Turėdami svetainės bendrą vaizdą pasiūlysime, kaip geriau išdėstyti meniu mygtukus, kur geriau patalpinti kokią informaciją. Taip gausis vientisas kurinys, kuris bus patrauklus akiai, patogus informacijos peržiūrai ir naudojimui. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, tačiau neturi aiškios vizijos, mes padėsime Jums sukurti Jūsų kompanijos išskirtinę svetainę, pasiūlydami galimus variantus, sukurdami svetainės eskizus juos argumentuodami ir atlikdami daugelį Jūsų darbų.

Mūsų atlikti darbai

Unikalus svetainės dizainas retkarčiais gali pasirodyti per brangus. Tokių atveju yra siūlomi svetainių dizaino šablonai. Svetainių dizaino šablonai pasižymi tuo, kad yra pigesni nei unikalus dizainas, iškarto matomi visi dizaino elementai. Renkantis dizaino šabloną nereikėtu bijoti dizaino šablone yra elementų kuriems Jums galbūt nereikalingi, visuomet yra galimi minimalūs dizaino korekciniai darbai. Savo klientams siūlome didelio svetainių dizaino šablonų asortimentą (autoservisai, mokymo įstaigos, kavines, ekologija ir kita).

Gaukite svetainės dizaino pasiūlymą

 

Patikra

KITOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS

Svetaines icon

Interneto svetainės

Interneto svetainė – tai interneto puslapis, kuriame pateikiama informacija apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.
Plačiau

E-parduotuves icon

E-parduotuvės

Norite parduoti savo prekes internete. Siūlomę unikalų dizainą, daugybe papildomų modulių bei šiuolaikišką valdymo sistemą.
Plačiau

SEO icon

SEO

SEO optimizavimas tai svetainių optimizavimas paieškos sistemose: Google, Yandex, Bing ir kitose tam, kad Jūsų svetainė būtu matoma geriau peiškoje.
Plačiau