Raskite Klientus Bing Paieškoje

BING REKLAMA

Bing tai vienas iš didžiausių paieškos variklių internete. Reklama Bing tinkle tinkamiausia tiems, kurie siekia pritraukti daugiau klientų iš JAV ar Kanados rinkos. Daugiau nei pusė žmonių, kurie naudojasi Bing paieškos sistema yra iš JAV ir Kanados.
Šios reklamos pagrindinis privalumas – žemesnė reklamos kaina, mažesnė konkurencija. Skelbimai rodomi tikslinei auditorijai, mokama tik tada, kai klientas susidomi. Taip pat į Bing reklamos valdymą lengvai importuojamos kampanijos ir nustatymai iš Google “AdWords” reklamos.

 

KITOS REKLAMOS INTERNETE GALIMYBĖS

Adwords reklama

Google Adwords

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.
Plačiau

Vaizdine reklama

Vaizdinė reklama

Vaizdinės reklamos tinklas yra svetainių, įvairiausių interneto svetainių tinklas kuriama yra rodoma Jūsų Adwords bei reklaminiai skydeliai.
Plačiau

Youtube rekalama

YouTube reklama

Nuo 2014-ųjų metų Youtube reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams, tad nuo šiol savo klientams siūlome išbandyti šios reklamos galimybes.
Plačiau

Remarketingas

Remarketingas

Ar žinote, jog daugiau nei 90% Jūsų internetinio puslapio lankytojų, potencialių klientų, palieka Jūsų svetainę, neatlikę jokių planuotų veiksmų.
Plačiau

Facebook icon

Facebook reklama

Facebook socialinis tinklas turi daugiau nei viena milijardą narių visame pasaulyje. Su reklama Facebook tinkle galite pasiekti žmones iš viso pasaulio.
Plačiau

Adclick icon

Adclick reklama

ai neįtikėtinai patogaus naudojimo interneto reklamos tinklas, kurio naudojimo principas – paprastas, greitas ir efektyvus reklamos talpinimas internete!
Plačiau