Skrajuciu dizainas

SKRAJUTĖS

Skrajutės – svarbi reklamos priemonė. Jos tikslas yra pasiekti potencialius klientus, pranešant apie įmonę, vykdomas akcijas ar naujienas.

Svarbu, kad skrajutės dizainas sudomintų ir tuo pačiu paskatintų, perskaityti joje pateikiamą informaciją. Todėl skrajučių dizainas dažniausiai būna ryškus bei spalvingas.

Kokybiškas skrajučių sumaketavimas bei dizainas, tai ką mes šiandien Jums atliksime greitai ir už patrauklią kainą. Mūsų  profesionalūs dizaineriai atsižvelgdami į Jūsų norus bei tikslus sukurs patrauklų skrajutės stilių paryškinanti Jūsų pristatomą renginį, paslaugą ar prekę.

Skrajutes galime padaryti A6, A5  formato, vienpusės arba dvipusės.

Skrajute christmas beats
Grafo Zubovo restoranas
Pakapok klubo skrajute
Floxen skrajute
Loundebar skrajute
Adveltia skrajutes
Siksnosparnis naktinio baro skrajute
Skrajute

Gaukite skrajutės kainos pasiūlymą

 

Patikra

KITI DIZAINO DARBAI

Baneriai

Baneriai

Baneriai arba kitaip reklaminiai skydeliai yra skirti pritraukti tikslinę lankytojų auditoriją į Jūsų intenetinę svetainę. Galimi statiniai tiek judantys skydeliai.
Plačiau

Logotipai icon

Logotipai

Nuo logotipo sukūrimo prasideda kiekvienos kompanijos įvaizdžio kūrimas. Pagal logotipą kuriamas ir kompanijos firminis stilius.
Plačiau

Naujienlaiskiai icon

Naujienlaiškiai

Naujienlaiškių siuntimas – vienas seniausių reklamos internete būdu, bet tai nereiškia, kad neveiksmingas būdas. Išsiųsk savo naujieną šiandien!
Plačiau