SEO PASLAUGOS

SEO pagalba Jūsų internetinė svetainė bus matoma Google paieškos sistemos rezultatuose!

 


SEO (angl. Search Engine Optimization) – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Tai procesas, kurio metu svetainė techniškai paruošiama, kad būtų suprantama Google robotams. Tuomet atliekami veiksmai, kuriais siekiama padidinti srautą į Jūsų internetinę svetainę. Visų šių veiksmų tikslas – aukštesnės pozicijos Google paieškos sistemoje!

Techninis SEO – gera pradžia pusė darbo!

Profesionalus internetinės svetainės svetainės techninis paruošimas, garantuos, jog Jūsų svetainė bus prienama ir suprantama Google robotų! Techninis SEO – dažnu atveju priskiriamas prie vidinio SEO. Tai techninė svetainės optimizavimo dalis, kurios metu optimizuojami tokie techniniai parametrai, kaip url adresai, meta įrašai, failų, bei greičio optimizavimas ir pan.

 

Vidinis SEO – kurkite ekspertišką ir kokybišką turinį skatinantį lankytojų įsitraukimą ir nepamirškite efektyviausių raktažodžių!

Vidinis SEO – internetinės svetainės turinio optimizavimas, paruošimas paieškos sistemoms. Turinys turi būti įdomus ir įtraukiantis lankytojus, bet tuo pačiu ir suprantamas paieškos sistemoms. Internetinė svetainė ir jos turinys turi būti orientuota į vartotojo patirtį, nes lankytojų įsitraukimas vienas iš reitingavimą įtakojančių veiksnių.

Išorinis SEO – palikite kuo daugiau “pėdų” internete!


Išorinis SEO – visi veiksmai atliekami plačiajame internete, siekiant palikti kuo daugiau nukreipiamųjų nuorodų į Jūsų svetainę. Visa tai skirta srauto į Jūsų svetainę generavimui, lankytojų skaičiaus didinimui.

Nuorodų portfelio strategija padės sąmoningai ir efektyviai didinti išorinių nuorodų kiekį, pritraukiant į svetainę potencialius lankytojus!

Nuorodų portfelio strategija – tikslingai sukurta strategija įtraukiant Jūsų klientus, partnerius, bei kitas išorines internetines svetaines gali Jums ne tik sugeneruoti didesnį lankytojų srautą, bet ir įtakoti svetainės reitingą!

SEO Marketingas (SEM) – pagerink poziciją paieškos sistemoje ir neprarask pasiekto rezultato!

SEO Marketingas (SEM) – tai ilgalaikė išorinio SEO veiksmų strategija padedanti pasiekti aukštesnių pozicijų paieškos rezultatuose. SEO Marketingas reikalingas net ir esantiems Google rezultatų TOP’uose – išlaikykite turimas pozicijas ir nenusileiskite didėjančiai konkurencijai.

 

Kodėl SEO internetinei svetainei yra svarbu?

 

  1. 14,6% atvejų SEO sugeneruotos užklausos virsta pardavimais.
  2. 99,22% informacijos ieško tik pirmame Google rezultatų puslapyje.
  3. 49% daugiau paspaudimų sulaukia rezultatas esantis pirmoje Google paieškos rezultatų pozicijoje.
  4. 8 % Google paieškoje formuluojamų užklausų yra klausimai.
  5. 93 % interneto vartotojų informacijos paiešką pradeda nuo Google paieškos laukelio.
  6. SEO pritraukia 10 kartų daugiau srauto į internetinę svetainę, nei socialiniai tinklai.

KITOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS

Interneto svetainės

Interneto svetainė – tai interneto puslapis, kuriame pateikiama informacija apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.
Plačiau

E-parduotuvės

Norite parduoti savo prekes internete. Siūlomę unikalų dizainą, daugybe papildomų modulių bei šiuolaikišką valdymo sistemą.
Plačiau

Svetainiu dizainas icon

Svetainių dizainas

Interneto svetainė – tai įmonės veidas internete, todėl išskirtinai Jums sukursime interneto svetainės dizainą atitinkantį Jūsų logotipą bei įmonės veiklą.
Plačiau