REKLAMA INTERNETE

Jeigu siekiate kuo didesnio susidomėjimo savo prekėmis ar paslaugomis, taip pat populiarinti savo įmonės vardą, būtina efektyviai išnaudoti reklamą internete. Klientams siūlome didelį atsiperkamumą užtikrinančius reklamos kanalus. UAB „Advelita“ garantuoja profesionalų ir nuolatinį reklamos kampanijų optimizavimą, kad kiekvienas Jūsų išleistas euras taptų puikia investicija. Atsižvelgdami į Jūsų įmonės paslaugas, pateiksime Jums individualų reklamos pasiūlymą!

REKLAMOS INTERNETE PRIVALUMAI

N

Kasmet, palyginus su kitomis informacinėmis priemonėmis, sparčiai auga interneto vartojimas. Jame naršoma įvairiu metu (darbo, laisvalaikio, bendraujant ar tiesiog ieškant informacijos).

N

Labai efektyvus internetinės reklamos būdas – paskelbti ją tikslinei auditorijai. Tad jeigu Jūsų reklamą parodome Jūsų potencialiam klientui, tokios reklamos nauda yra nepalyginamai didesnė.

N

Stebint internetinės reklamos statistinius rodiklius, yra galimybė nuolat tobulinti ne tik pačią reklamą, bet ir Jūsų internetinę svetainę. Taip pat sumaniai siekti prisitaikyti prie klientų, tikslinant arba išsamiau pateikiant Jūsų teikiamas paslaugas.

N

Internetu galima lengvai pasiekti įvairių pomėgių ir profesijų žmones: inžinierius, informatikus, savo srities specialistus, verslininkus, mokslininkus, moksleivius, studentus, paprastus žmones ir kt.

N

Reklama internete efektingesnė, o jos efektyvumas gali būti išmatuojamas tokiais parametrais kaip: parodymų skaičius, paspaudimų skaičius, pardavimų skaičius, pardavimų suma, investicijų grąža ir pan.

N

Reklama internete suteikia daugiau galimybių, tai papildoma reklama Jūsų svetainės lankytojams, kurią galima rasti paieškos tinkle arba vaizdo reklamos tinkle.

REKLAMOS INTERNETE GALIMYBĖS

Google adwords reklama

„Google Adwords“

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.

Plačiau

Bing logo

„Bing“ reklama

Reklama „Bing“ tinkle yra skirta tiems, kurie siekia pritraukti daugiau klientų iš JAV ar Kanados. Pusė žmonių, kurie naudojasi „Bing“, yra iš JAV ir Kanados.

Plačiau

Youtube reklama

,,Youtube'' reklama

Nuo 2014-ųjų „Youtube“ reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams, tad nuo šiol savo klientams siūlome išbandyti šios reklamos galimybes. 

Plačiau

Vaizdo reklama

Vaizdo reklamos tinklas

Vaizdinės reklamos tinklas yra interneto svetainių tinklas, kuriame rodomi Jūsų reklaminiai skydeliai.  

Plačiau

Facebook reklama

,,Facebook'' reklama

„Facebook“ socialinis tinklas turi daugiau nei vieną milijardą narių visame pasaulyje. Reklama „Facebook“ tinkle gali pasiekti žmones iš viso pasaulio. 

Plačiau

Remarketingas

Remarketingas

Ar žinote, jog daugiau nei 90 % internetinio puslapio lankytojų, Jūsų potencialių klientų, palieka Jūsų svetainę neatlikę jokių planuotų veiksmų? 

Plačiau