FOTO FILMAI

Fotofilmas tai filmas, kuris apjungia fotografiją, tekstą ir muziką. Ne kiekvienas savo šventei gali pasisamdyti operatorių, bet šiais laikais kiek vienas turi fotoaparatą ir įamžina savo atostogas, šventes: vestuves, krikštynas, gimtadienius, keliones į egzotiškas šalis ar kita. Dažniausiai per šventes ar keliones yra padaroma ne vienas šimtas nuotraukų ir jas peržiūrėti norint prisiminti puikias akimirkas ar parodyti draugams gali užtrukti daug laiko. Sukūrus foto filmą nebereikės vargti su dideliais kiekiais nuotraukų peržiūrų.  Kuriant foto filmą atrenkamos geriausios nuotraukos tam, kad visada prisimintumėte įsimintiniausias akimirkas. Foto filmas taip pat gali būti puiki dovana vestuvių, gimtadienio, krikštynų, jubiliejaus ar kitomis progomis.

Fotofilmas:

  • Vestuvėms,
  • Krikštynoms,
  • Gimtadieniams,
  • Jubiliejams,
  • Atostogų akimirkoms.

Atliktų darbų pavyzdžiai

Foto Filmas – 1

Foto Filmas – 3

Foto Filmas – 5

Foto Filmas – 7

Foto Filmas – 9

Foto Filmas – 11

Foto Filmas – 2

Foto Filmas – 4

Foto Filmas – 6

Foto Filmas – 8

Foto Filmas – 10

Foto Filmas – 12

KITOS VIDEO/FOTO GALIMYBĖS

Filmai icon

Pristatomieji filmai

Turėkite pristatomajį filmą kuris pristatytu Jūsų įmonę, prekės ar paslaugas. Taip pat pritrauktu daugiau klientų ir padidintu pardavimus.
Plačiau

Drono icon

Filmavimas iš oro

Filmuoti vaizdai iš oro leis Jums išsiskirti iš kitų ir pritraukti daugiau dėmesio. Filmuojame pastatus, žemės sklypus, renginius ir kita.
Plačiau

Dronas

Fotografavimas iš oro

Nuotraukos iš oro leis Jums išsiskirti iš kitų ir pritraukti daugiau dėmesio. Fotografuojame pastatus, žemės sklypus, renginius ir kita.
Plačiau