Plakatu dizainas

PLAKATAI

Plakatai bei stendai yra efektyvios reklamos priemonės, kai jos pateikiamos parduotuvėse, parodose, reklamos afišose ir kitose vietose kur yra didelis žmonių srautas.

Efektyvus plakatas yra tas, kuris patraukia dėmesį, prikausto ir verčia susimąstyti. Beabejo geras plakatas perteikia emociją kuri yra susijusi su reklamuojamu renginiu, paslauga ar gaminiu. Mes taip pat norime Jums suteikti gerą emociją, todėl jeigu Jums net nereikia plakato labai rekomenduojame užsukti į mūsų dizainerių atliktų darbų galeriją ir tiesiog pajusti, ką norėjo perteikti mūsų dizaineriai.

Jei Jums svarbu plakatas su emociją mes pasiruošę Jums sukurti taip pat labai efektyvų kūrinį.

Gaukite plakato kainos pasiūlymą

 

Patikra

KITI DIZAINO DARBAI

Baneriai

Baneraiai

Baneriai arba kitaip reklaminiai skydeliai yra skirti pritraukti tikslinę lankytojų auditoriją į Jūsų intenetinę svetainę. Galimi statiniai tiek judantys skydeliai.
Plačiau

Naujienlaiskiai

Naujienlaiškiai

Naujienlaiškių siuntimas – vienas seniausių reklamos internete būdu, bet tai nereiškia, kad neveiksmingas būdas. Išsiųsk savo naujieną šiandien!
Plačiau

Logotipai

Logotipai

Nuo logotipo sukūrimo prasideda kiekvienos kompanijos įvaizdžio kūrimas. Pagal logotipą kuriamas ir kompanijos firminis stilius.
Plačiau