Adclick Lietuviškas Reklamos Tinklas

ADCLICK REKLAMA

Tai neįtikėtinai patogaus naudojimo interneto reklamos tinklas, kurio naudojimo principas – paprastas, greitas ir efektyvus reklamos talpinimas internete! Pagrindinis AdClick privalumas, jog Jūs mokate tik už potencialius klientus, kurie suinteresuoti Jūsų pozicionuojama preke ar paslauga! Ką mes laikome suinteresuotu klientu? Tai asmuo, kuris susidomėjo Jūsų paslauga ar preke paspaudęs ant Jūsų reklamos ir apsilankė Jūsų interneto svetainėje! AdClick interneto reklamos tinklas sukurtas taip, kad Jūs galėtumėte paprastai, greitai ir efektyviai talpinti reklamą internete. Jūs mokate tik už tuos lankytojus, kurie susidomėję Jūsų reklamuojama preke ar paslauga, paspaudė ant Jūsų reklamos ir atėjo į Jūsų tinklalapį.

ADCLICK REKLAMOS VEIKIMO PRINCIPAS

Mokate tik už rezultatus. Šios efektyvios reklamos tinkle naudojamas PPC (pay per click, liet. mokate už paspaudimą) modelis. Adclick apmokestina tik specifinius paspaudimus, kurie garantuoja naudingą lankytoją!

Reklamos valdymas. Advelita valdo Jūsų reklmos kampanijas ir siekia Jūsų nustatytų tikslų. (Į reklamos valdymą įeina: naujos reklamos kūrimas, jos stabdymas ar pratęsimas, reklamos trukmė, biudžeto nustatymas bei įvairaus pobūdžio reklamos formų pritaikymas).

Reklamos rezultatų stebėjimas. Pasitelkus UAB „Advelita“ į pagalbą, visada būsite užtikrinti savo veiklos kokybe bei nuolat ją tobulinsite. Galėsite stebėti savo reklamos efektyvumą, klientų susidomėjimą, orientuotis į kliento poreikius, išvysti išsamią statiską, kuria remiantis eisite produktyvumo link!

  REKLAMINIAI SKYDELIAI

AdClick reklaminius skydelius galima publikuoti – Flash (pavadinimas.swf).  Flash reklaminiai skydeliai gali būti pagaminti xml pagrindu. Galimi reklaminių skydelių dydžiai: Blokai (nuotraukos) ant jų užrašytai dydžiai.

KITOS REKLAMOS INTERNETE GALIMYBĖS

Google adwords icon

Google Adwords

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.
Plačiau

Bing icon

Bing reklama

Reklama Bing tinkle yra skirta tiems kurie siekia pritraukti daugiau klientų iš JAV ar Kanados. Pusė žmonių kurie naudojasi Bing yra iš JAV ir Kanados.
Plačiau

Youtube icon

YouTube reklama

Nuo 2014-ųjų metų Youtube reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams, tad nuo šiol savo klientams siūlome išbandyti šios reklamos galimybes.
Plačiau

Vaizdine reklama

Vaizdinė reklama

Vaizdinės reklamos tinklas yra svetainių, įvairiausių interneto svetainių tinklas kuriama yra rodoma Jūsų Adwords bei reklaminiai skydeliai.
Plačiau

Facebook icon

Facebook reklama

Facebook socialinis tinklas turi daugiau nei viena milijardą narių visame pasaulyje. Su reklama Facebook tinkle galite pasiekti žmones iš viso pasaulio.
Plačiau

Remarketingas

Remarketingas

Ar žinote, jog daugiau nei 90% Jūsų internetinio puslapio lankytojų, potencialių klientų, palieka Jūsų svetainę, neatlikę jokių planuotų veiksmų.
Plačiau