Kiekvienas, kuris internete nori peržiūrėti jam patinkančius vaizdo įrašus, žino, kad tai geriausia daryti „YouTube“ svetainėje. Aišku, yra priežastis, kodėl visi vaizdo įrašus žiūri „YouTube“ – tai antras pagal dydį paieškos variklis internete. Žinoma, pirmoje vietoje – „Google“ paieška, į svetainę kas 60 sekundžių yra įkeliama 100 valandų vaizdo įrašų. Tikriausiai nėra nė vieno dalyko, apie kurį nerastumėte vaizdo įrašo „YouTube“ svetainėje.

Kai svetainė tokia populiari, visai nenuostabu, kad joje yra rodoma reklama. Reklamos rodymas užsienio „YouTube“, o ypač JAV, nėra naujiena. Lietuvoje reklama „YouTube“ tapo prieinama tik 2014 metais, todėl tai dar naujiena Lietuvos rinkoje.

Taigi kas yra YouTube RED ?

„YouTube RED“ yra mokama prenumerata, kurią užsisakęs vartotojas nematys reklamos „YouTube“ svetainėje. Už tą pačią prenumeratos kainą bus galima prieiti prie papildomo turinio, kuris skirtas tik prenumeratoriams, bet nereikėtų išsigąsti – 99% procentai „YouTube“ turinio bus prieinama kaip ir dabar. Papildomą turinį „YouTube RED“ prenumeratoriams kurs tokie, kaip ne vieną milijoną prenumeratorių turintys ir milijonus peržiūrų kas mėnesį sulaukiantys, kūrėjai „PewDiePie“, „Fine Brothers“ ar „Lilly Singh“.

Žinoma, prenumeratoriai ne tik nematys reklamų, bet gaus ir kitų privalumų: galės parsisiųsti jiems patikusius „YouTube“ vaizdus ir žiūrėti juos, kai nėra interneto. Tie, kas naudojasi išmaniaisiais telefonais, turės galimybę vienu metu ir žiūrėti „YouTube“, ir naudotis kitomis programomis, kas yra labai patogu klausantis muzikos.

Prenumeratos kaina nėra didelė – tik 9.99 $ tiems, kas naudojasi „Android“ sistema, o tie, kas naudojasi „Apple iOS“, kainuos 12,99 $, nes „Apple“ dar pritaiko savo mokestį už aplikacijų vartojimą. Šiuo metu tokia paslauga yra prieinama tik JAV, bet tikėkimės, kad greitai tokia galimybe galės naudotis ir lietuviai.

Pasidalink:
Facebook