Vaizdo įrašų peržiūros svetainėje „YouTube“ kasdien apsilanko ne vienas milijonas žmonių (gal net milijardas). „YouTube“ svetainė sulaukia daugybės lankytojų kasdien ir tikrai ne kiekvienas žino visas joje esančias paslėptas kombinacijas. Pabandysime Jums atskleisti keletą „YouTube“ paslėptų funkcijų.

Spartieji klaviatūros klavišai

Norint atlikti tam tikrus veiksmus svetainėje, yra naudojama kompiuterinė pelė, bet „YouTube“ turi galimybę kai kuriuos veiksmus atlikti ir klaviatūra.

Klaviatūros klavišų funkcijos:

K – sustabdo rodomą vaizdo įrašą.

J – atsuka vaizdo įrašą 10 s atgal.

L – pagreitina vaizdo įrašą 10 s į priekį.

M – nutildo garsą.

Shift+N – nukreipia į kitą vaizdo įrašą.

Shift+P – grąžina į prieš tai žiūrėtą vaizdo įrašą.

,,YouTube Leanback”

Jei Jums nepatinka „YouTube“ dizainas ar norite išbandyti kažką naujo, įveskite adresą www.youtube.com/leanback ir „YouTube“ dizainas visiškai pasikeis. Sakoma, kad „leanback“ primena kitą vaizdo įrašų peržiūrų sistemą, kurioje yra rodomi serialai ir filmai – „Netflix“.

Vaizdo įrašų parsisiuntimas

Neretai norima parsisiųsti vaizdo įrašą iš „YouTube“, kad jį būtų galima žiūrėti, kai nėra interneto ar įsikelti į USB laikmeną ir žiūrėti per televizorių. Dažniausiai tam pasitarnauja kitos svetainės, kurios ir leidžia tai padaryti. Tačiau tai atlikti galima žymiai paprasčiau: URL juostoje prie žodžio „YouTube“ parašykite „ss“ (turėtų atrodyti taip www.ssyoutube.com/watch?v=) ir būsite nukreipti į vaizdo įrašo parsisiuntimo puslapį.

GIF

Beveik visi yra matę GIF formato paveiksliukų. Tai animuoti paveikslėliai, kurie dažniausiai trunka keletą sekundžių. Žinodami šią gudrybę, Jūs irgi galite iš savo mėgstamo „YouTube“ įrašo sukurti GIF paveikslėlį. Tiesiog žiūrėdami vaizdo įrašą adresų juostoje (URL) prie žodžio „YouTube“ parašę „gif“, būsite nukreipti į puslapį, kuriame galima susikurti GIF paveikslėlį (tai turėtų atrodyti taip www.gifyoutube.com/watch?v=).

,,TestTube”

Jei visuomet sekate naujienas ir norite žinoti, kaip „YouTube“ pasikeis ateityje, užsukite į www.youtube.com/testtube, kur rasite visas naujienas, susijusias su „YouTube“. Taip galite dalyvauti naujų „YouTube“ funkcijų tyrimuose ir padėti tobulinti „YouTube“ svetainę.

Vaizdo įraše grojanti muzika

Ar kada, žiūrėdami vaizdo įrašą, išgirdote dainą, bet nežinote jos pavadinimo ir kaip ją rasti? Užsukus į svetainę www.mooma.sh ir įvedus patinkančio vaizdo įrašo adresą, svetainė išanalizuoja vaizdo įrašą ir parodo visų jame esančių dainų pavadinimus..

,,YouTube” leistuvas

Ar kada norėjosi žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašą ir vienu metu naršyti kitose interneto svetainėse? Jums tereikia parsisiųsti „Google Chrome“ naršyklės papildinį „Floating YouTube“ iš „Google Chrome App“ parduotuvės. Tuomet galėsite vaizdo įrašus žiūrėti tiesiog naršyklės lange ir be jokių trukdžių naršyti kitose interneto svetainėse. Jums tereikės į papildinį įklijuoti vaizdo įrašo adresą, kurį norite žiūrėti.

Pasidalink:
Facebook