SEO PASLAUGOS

SEO paslaugos tai interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemose: Google, Yandex, Bing ir kitose. Šio interneto rinkodaros įrankio pagalba Jūsų interneto svetainę lankytojai suras populiariausiuose paieškos sistemų tinklapiuose. SEO paslaugos yra efektyviausia reklama internete. Didelės procentas Lietuvos gyventojų informacijos ir prekių ieško internete (dažniausioje Google paieškos sistemoje).

Kodėl reikia daryti SEO interneto svetainei

  1. Tiksliniai vartotojai patys suras Jus. 98% visų Lietuvos interneto naršytojų ieško informacijos Google.lt. Ieškodami pagal Jūsų veiklos srities raktažodžius atras Jūsų tinklapį Google paieškos sistemos top rezultatuose.
  2. Žinomumo padidėjimas. Naršytojai ieškos Jūsų srities paslaugų / produktų ir matys Jūsų tinklapio pavadinimą prie rezultatų taip jie susies pavadinimą su veiklos sritimi.
  3. Tinklapio lankomumo padidėjimas, atitinkamai ir užklausų kiekis. Kuo aukštesnėse Google pozicijose bus Jūsų tinklapis, tuo daugiau tikslinės auditorijos apsilankys ir didės Jūsų pardavimai.

KITOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS

Interneto svetainės

Interneto svetainė – tai interneto puslapis, kuriame pateikiama informacija apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.
Plačiau

E-parduotuvės

Norite parduoti savo prekes internete. Siūlomę unikalų dizainą, daugybe papildomų modulių bei šiuolaikišką valdymo sistemą.
Plačiau

Svetainiu dizainas icon

Svetainių dizainas

Interneto svetainė – tai įmonės veidas internete, todėl išskirtinai Jums sukursime interneto svetainės dizainą atitinkantį Jūsų logotipą bei įmonės veiklą.
Plačiau