SVETAINIŲ
KŪRIMAS

Vis dar nesate tikras ar jums tikrai reikalinga internetinė svetainė? Pateikiame keletą punktų, kurie galbūt padės jums apsispręsti:

 

  • Turėdamas kokybišką interneto svetainę įgausite pranašumą prieš konkurentus
  • Galėsite naudotis internetine reklama, kuri nukreips potencialius klientus į jūsų puslapį
  • Jūsų svetainė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, tad klientai ją pasieks bet kada
  • Mūsų sukurti dizainai pasižymi patogiu valdymu, todėl svetainės lankytojai joje pasilieka ilgiau
  • Jūsų pageidavimu į svetainę įdiegiama google analytics, atliekamas vidinis SEO
  • Pagal jūsų biudžeta pateikiame optimaliausią svetainės kūrimo sprendimą

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMO ETAPAI

Prieš kuriant internetinę svetainę, tiek užsakovui tiek ir vykdytojui yra svarbu išsikelti tikslus ir suprasti kokiu tikslu yra kuriama svetainė. Jei nesate visai užtikrintas – mūsų komanda visuomet pataria bei padeda išvysti galutinę projekto viziją. Labai svarbu yra žinoti ar jums reikalingas unikalus dizainas ar rinksitės iš jau sukurtų dizaino šablonų. Bet kuriuo atvėju galutinis projektas bus pritaikytas prie jūsų norų ir taps puikiausiu jūsų verslo veidu!

Klientų poreikių analizė

Rinkos analizė

Struktūros planavimas

Dizaino piešimas

Programavimo darbai

Pritaikymas mobiliesiems

SEO optimizavimas

Naudojimosi instrukcija

PRISITAIKANTIS DIZAINAS

Prieš kuriant internetinę svetainę, tiek užsakovui tiek ir vykdytojui yra svarbu išsikelti tikslus ir suprasti kokiu tikslu yra kuriama svetainė. Jei nesate visai užtikrintas- mūsų komanda visuomet pataria bei padeda išvysti galutinę projekto viziją. Labai svarbu yra žinoti ar jums reikalingas unikalus dizainas ar rinksitės iš jau sukurtų dizaino šablonų. Bet kuriuo atvėju galutinis projektas bus pritaikytas prie jūsų norų ir taps puikiausiu jūsų verslo veidu!

 

  • Praporcingai mažinamos nuotraukos ir kiti elementai
  • Horizontalus bei vertikalus prisitaikymas
  • Išsiskleidžianti meniu juosta
  • Integruotas skambučio mygtukas

DUK

Ką rinktis - dizaino šabloną ar unikalų dizainą?

Visuomet siųlome klientams unikalius dizainus – jie padeda sukurti svetainę pagal tikslius kliento porekius, įmonės firminį stilių, klientui patogų valdymą ir kt. Pasirinkus dizaino šabloną jis būna maksimaliai pritaikomas prie kliento poreikių, tačiau kardinalūs pakeitimai nėra atliekami.

Ar pritaikymas mobiliesiems reikalingas?

Vis dažniau vartotojai internete naršo iš savo mobiliųjų įrenginių, todėl svetainės pritaikymas mobiliesiems (ang. responsive design) yra labai svarbus. Visos mūsų kuriamos internetinės svetainės yra pritaikytos mobiliesiems

Kiek kainuoja svetainės sukūrimas?

Interneto svetainės kaina priklauso nuo kelių dalykų. Dizainas unikalus ar šablonas, svetainės funkcionalumas, kiek kalbų svetainėje. Svetainės su dizaino šablonų kainuoja nuo 400Eur, unikalaus dizaino svetainės nuo 600Eur.

Kiek trunka svetainės kūrimas?

Svetainės kūrimo darbams dažniausiai yra planuojamos 6 savaitės. Jei klientas laiku nepateikia reikiamos informacijos (tekstų, nuotraukų) kūrimo laikas ilgėja.

Ar po įkėlimo klientas gali valdyti svetainės informaciją?

Taip. Po svetainės įkėlimo į serverį mes paruošiame instrukciją skirtą nuotraukų, video, tekstų įkėlimui bei redagavimui. Klientas taip pat gali pridėti meniu, submeniu puslapius, valdyti prekių kategorijas ir kt.