IT paslaugos

UAB ”Advelita” suteikia Jums unikalią galimybę patikėti savo IT ūkio problemas mūsų specialistams, jog visą savo dėmesį galėtumėte skirti savo veiklai! Ne kiekviena įmonė sau leidžia išlaikyti IT specialisto darbo vietą, todėl vis daugiau įmonių pasirenka mus, kaip įmonę, kuri teikia kompiuterinės įrangos bei jos paslaugas.

PROFESIONALI IT PRIEŽIŪRA

Suteikiame profesionalią ITpriežiūrą. Mūsų personalo patirtis šioje srityje daugiau nei 15 metų! ITsaugumo, remonto ir priežiūros sritys nuolatos tobulinamos. Studijuojamos visos gamintojų rekomendacijos. Gilinasimasi į kiekvieną naują IT sprendimą. Ši specialistų komanda visada pasiruošusi Jūsų problemų sprendimų įgyvendinimui.

PATIKIMŲ IT SPRENDIMŲ PAIEŠKA

Nuolat ieškome patikimų IT sprendimų, siekiant paspartinti Jūsų darbą. Prižiūrime savo klientų tinklo būseną ir vykdomus procesus, stengiamės optimizuoti IT įrangos darbą, todėl visuomet pasiūlome pokyčių alternatyvas. Nelaukiame, kol įranga pasens ir taps sunkiai vartojama sparčiai tobulėjančioje IT rinkoje. Tik Jums nusprendus atliekame darbus!

NUOTOLINĖ IT PRIEŽIŪRA

Siūlome naudotis nuotolinio IT priežiūros specialisto pagalba. Turėdami įvairios srities darbuotojus, mes juos racionaliai paskirstome ir suplanuojame jų darbo laiką, todėl visuomet galime pasiūlyti konkurencingą kainą. Naudodamiesi mūsų įmonės paslaugomis galėsite sutaupyti iki 80 procentų savo lėšų, skiriamų vieno darbuotojo išlaikymui per vieną mėnesį.

SKUBUS REAGAVIMAS

Užtikrindami greitą atsaką į Jūsų užklausą telefonu, elektroniniu paštu, kiekvienam klientui skiriame savo vadybininką visiems klausimams spręsti. Žinoma, suteikiame ir papildomus mūsų kontaktus. Visada galime išsiųsti į reikiamą vietą keletą IT specialistų, jeigu reikia atlikti didelio masto darbus. Jūsų pageidavimu bendraujame telefonu, el.paštu bei skype.

w

JŪSŲ NUOMONĖ MUMS SVARBI!

Klientams suteikiame visą kontaktinę informaciją, kuria jie gali susisiekti su mumis. Peržiūrime ir analizuojame klientų užklausų istoriją bei buvusias problemas,aptariame jas kartu ir ieškome naujų ir patikimų sprendimo būdų. Su klientais sudarome konfidencialumo sutartį. Prieš remontuojant Jūsų kompiuterius išsaugome visą reikalingą informaciją.

SUTAUPYKITE

Sutaupykite atnaujindami kompiuterį – papildydami arba pakeisdami senus kompiuterio komponentus į naujus. Atnaujinant kompiuterį būtinai reikia pasirinkti tinkamus komponentus. Mūsų specialistams atlikus diagnostiką ir įvertinus Jūsų kompiuterio galimybes, jas aptarsime su Jumis!Pasiūlysime kokius atnaujinimo variantus būtina arba rekomenduojama atlikti.

Rūpinamės Jūsų įmonės ar asmeniniais kompiuteriais, kompiuterinio tinklo saugumu, informacijos saugumu, programine įranga. Mūsų veikla apima Šiaulių įmonių IT ūkio priežiūrą.Užtikriname patikimą kompiuterinių sistemų darbą. Į Jūsų užklausas reaguojame per numatytą laiko tarpą ir savo veiklą optimizuojame taip, kad Jūs sumažintumėte darbo laiko prastovas sugedus reikalingai įrangai, nefunkcionuojant ar neveikiant kompiuterinei technikai arba Jūsų tinklui. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su visais klientais ir kiekvienam mūsų klientų skiriame vadybininką ir profesionalius savo srities inžinierius. Visada rūpinamės duomenų ir informacijos saugumu, patikriname Jūsų įmonės tinklo saugumą, pasikonsultavus su Jumis sutvarkome saugumo spragas bei jų nustatymus. Mums svarbu, kad į kompiuterinį tinklą nepatektu pašaliniai asmenys.