Skambinimo funkcija svetainėje

Dabar jau didžioji dalis žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be išmaniojo telefono. Nesvarbu kur jis bebūtu  – darbe, namie ar atostogautu, išmanusis telefonas visada šalia. Ar kada yra teke ieškoti informacijos savo telefone? Ar prisimenat tą jausmą, kai radus reikiama prekę ar paslauga negalima paskambini į įmonę tiesiai iš svetainės, o reikia atsiminti visą telefono numerį arba net jį kažkur užsirašyti, kad būtu galima jį vėliau surinkti? Dabar pagalvokite kaip būtu paprasta jei galėtumėte paskambinti tiesiai iš svetainės ir Jums nereiktu sukti galvos kaip čia atsiminus telefono numerį ar ieškoti popieriaus kur jį užsirašyti. Šiuolaikinis žmogaus gyvenimas juda labai greitai ir jam užsirašinėti telefono numerį užima tiesiog per ilgai. Lengviau  užeiti į kita interneto svetainę kur yra galimybė paskambinti tiesiai iš svetainės. 

Norėdami pagerinti Jūsų klientų apsilankymo kokybę Jūsų interneto svetainėje dalyvaukite mūsų Facebook konkurse. iNet trims iš dalyvavusių nemokamai įdiegsime skambinimo funkcija įmonės interneto svetainėje. 

Ši paprasta funkcija ne tik leis netik klientams lengviau susisiekti su Jumis, bet ir leis būtu pranašesniems už konkurentus.

Kaip dalyvauti ir laimėti

Net 3-ims iš visų dalyvavusiųjų įdiegsime skambinimo funkciją įmonės internetiniame puslapyje visiškai nemokamai. Kas tai per funkcija galite pamatyti čia:

Jei norite laimėti Jums tereikia:

Pamėgti mūsų Facebook puslapį Facebook;
Paspausti PATINKA ant šio įrašo Facebook;
DALINTIS ant šio įrašo Facebook;

TAUPYK KLIENTO LAIKĄ. BŪK PASIEKIAMAS MYGTUKO PASPAUDIMU
Nugalėtojai skelbiami Rugpjūčio …d.