SPAUDOS DARBAI

PLAKATAI

Plakatai bei stendai yra efektyvios reklamos priemonės, kai jos pateikiamos parduotuvėse, parodose, reklamos afišose ir kitose vietose kur yra didelis žmonių srautas.

Efektyvus plakatas yra tas, kuris patraukia dėmesį, prikausto ir verčia susimąstyti. Beabejo geras plakatas perteikia emociją kuri yra susijusi su reklamuojamu renginiu, paslauga ar gaminiu. Mes taip pat norime Jums suteikti gerą emociją, todėl jeigu Jums net nereikia plakato labai rekomenduojame užsukti į mūsų dizainerių atliktų darbų galeriją ir tiesiog pajusti, ką norėjo perteikti mūsų dizaineriai.

SKRAJUTĖS

Skrajutės – svarbi reklamos priemonė. Jos tikslas yra pasiekti potencialius klientus, pranešant apie įmonę, vykdomas akcijas ar naujienas.

Svarbu, kad skrajutės dizainas sudomintų ir tuo pačiu paskatintų, perskaityti joje pateikiamą informaciją. Todėl skrajučių dizainas dažniausiai būna ryškus bei spalvingas.

Kokybiškas skrajučių sumaketavimas bei dizainas, tai ką mes šiandien Jums atliksime greitai ir už patrauklią kainą. Mūsų profesionalūs dizaineriai atsižvelgdami į Jūsų norus bei tikslus sukurs patrauklų skrajutės stilių paryškinanti Jūsų pristatomą renginį, paslaugą ar prekę.

KATALOGAI

Katalogas yra puikus būdas parodyti klientams savo prekių ar paslaugų asortimentą. Kiekvienai sferai pritaikome tinkamą dizainą, nuotraukų bei inforacijos išdėstymą.

Paruošti leidiniai gali būti pritaikyti ir naudojimui tik elektroniniu būdu – t.y. būti interaktyvūs – turėti funkcionalų meniu, internetines nuorodas, juose gali būti įdiegti net video filmukai.