IT saugumas

Diegiame kompiuterinių darbo vietų apsaugos programas, antivirusines programas, kurios saugo nuo įvarių grėsmių iš interneto. Įdiegus kompiuterių apsaugos sprendimus Jusų kompiuteris bus saugomas:

 • nuo virusų patenkančių el. paštu, internetu, iš išorinių laikmenų;
 • nuo žalingo turinio internetinių puslapių;
 • nuo internetinių puslapių iš kurių yra potenciali grėsmė, kad gali būti pavogti Jūsų duomenys arba kitaip pakenkta Jūsų kompiuteriui;
 • nuo el. patenkančių nepageidaujamų laiškų;
 • nuo šnipinėjimo programų.

Pilnavertė apsauga užtikrinama tik mokamomis programomis, todėl jei tikitės, kad naudojant nemokamas antivirusines programas jos patikimai saugos Jūsų kompiuterį bei Jūsų duomenis, nesuklyskite, anksčiau ar vėliau tokius kompiuterius reikia gydyti nuo virusų, kurie atlieka kenkėjišką veiklą Jūsų kompiuteryje.
Jeigu norite išbandyti mokamų programų naudingumą, užsakykite Jūsų kompiuterio profilaktiką, o mes apsaugosime Jūsų kompiuterį nuo virusų, sutvarkysime kieto disko duomenis, taip kad kompiuteris veiktų maksimaliu našumu. Taip pat nustatysime svarbiausių Jūsų kompiuterio detalių stovį ir įdiegsime bandomąją mokamos programos versiją su legaliai veikiančia programa bei gaunančią atnaujinimus nemokamai nuo 1 mėn. iki 3 mėn. Per šį laikotarpį galėsite apsispręsti, dėl programos įsigyjimo.

Kompiuterinio tinklo apsauga:

Kuo didesnis kompiuterių tinklas, tuo sunkiau jį administruoti bei tuo daugiau gali būti incidentų dėl nepatikimos kompiuterių, bei kompiuterinio tinklo apsaugos. Todėl jei Jūsų kompiuterių tinkle yra bent 5 kompiuterinės darbo vietos, jau yra verta susirūpinti rimtesne kompiuterinio tinklo apsauga. Kuo daugiau kompiuterių tinkle, tuo daugiau yra naudojama skirtingų programų tuo pačiu ženkliai šansų, kad yra ne tik standartiniai būdai patekti į Jūsų kompiuterius, tačiau ir tam tikrų saugumo spragų, dėl neatsargių kompiuterių vartotojų veiksmų, dėl saugumo spragų Jūsų kompiuteryje, kurių nepašalina antivirusinėsprogramos. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju tenka diegti kompiuetrinio tinklo apsaugos sprendimus. Kurių dėka Jūsų vidiniame kompiuterių tinkle esantys įrenginiai papildomai yra apsaugomi nuo šių grėsmių:

 • nuo virusų;
 • nuo el. pašto šiukšlių;
 • nuo žalingų interentinių puslapių;
 • nuo įsilaužimų.

UAB ”Advelita”, diegia sprendimus, kurie yra ne atskiros programos ar veikiančios dėžutės, o sprendimai. Jie veikia integruotai, todėl veikia žymiai efektyviau. Šių sprendimų dėka įdiegiama ugniasienė pro kuria praiena visas interneto srautas, todėl kompiuterinis tinklas yra apsaugomas nuo grėsmės, netgi nepasiekus galutinio vartotojo, o apsauga veikia keleriopai:

 • siunčiamas el. paštas iš karto yra saugomas nuo virusų, todėl virusai nepateks į kompiuterinį tinklą;
 • tikrinama iš kokių adresų yra siunčiamas elektronins paštas, jeigu šis adresas jau yra „juodąjame“ sąraše, tokiu būdų apsauga net nepraleis šio laiško iki vartotojo (arba pažymės kaip blogą laišką, tai priklauso nuo nustatymo).

Taigi, virusų siuntėjai yra identifikuojami ir eleminuojami dar laiškams patekus į vartotojų kompiuterius. Kas nutiks jeigu vartotojai tyčia ar netyčia pateks į internetinius puslapius, kurie yra potencialiai žalingi (ne pavz. vagia informaciją, instaliuoja kitas kenkėjiškas programas)? Į šiuos puslapius kompiuterių vartotojas bus paprasčiausiai neįleidžiamas dėl apsaugos. Taigi, apsauga veiks maksimaliai dėl apsaugos iš išorės, tuo pačiu apsaugodamas vartotojus nuo veiksmų iš vidaus. Maža to, kartais (jeigu yra suinteresuotas), aktyviai ir tankiai, būna atliekami tam tikri veiksmai, kurių dėka bandoma įsilaužti į norimą kompiuterinį tinklą, norint pavogti informaciją arba kitaip pakenkti. Šuo atveju suveikia apsauga nuo įsilaužimų ir nuo kitų grėsmių. Taigi vienas sprendimas keturguba nauda įmonei. Ką dar naudingo galima nuveikti įdiegus šį sprendimą?

 • Apsaugoti kompiuterių tinklą nuo virusų, įsilaužimų ir žalingų puslapių dėl kurių sumažėja prastovos laikas;
 • Atrasti galimybę valdyti interneto vartojimą, todėl darbo metu, gali būti leidžiama naudotis tam tikrais interneto adresai, o kitais – gali būti uždrausta;
 • Atrasti galimybę gauti įvairią panaudojimo informaciją bei grėsmių pašalinimo ataskaitas, todėl galima atlikti analizę ir daryti prevencinius veiksmus darbo kokybei padidinti;
 • Tinklo administratorius turės ir papildomų galimybių: galės sukurti saugų virtualų privatų tinklą su padaliniu, valdyti interneto panaudojimą, naudojamas programas ir pan.