Būkite Matomi YouTube Tinkle

YOUTUBE REKLAMA

„YouTube“ yra internetinė video medžiagos paieškos sistema, kurioje kiekvienas prisiregistravęs gali įkelti vaizdo įrašus ar dalintis jais su kitais. Žiūrėti įrašus gali ir neprisiregistravę naudotojai. Nuo 2014-ųjų metų pavasario Youtube video reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams, tad nuo šiol savo klientams siūlome išbandyti ir Video reklamos galimybes.

Kodėl verta reklamuotis YouTube tinkle

Youtube turi daugiau nei viena milijardą naudotojų

Youtube turi daugiau nei viena milijardą naudotojų

Kasdien žmonės peržiūri šimtus milijonų valandų video megžiagos

Youtube yra pasiekama 61 skirtinga kalba

Kur rodoma reklama Youtube tinkle

YouTube reklamos veikimo principas

Z

Jūs turite pilną kontrolę Jūsų reklamos dienos biudžetas, todėl galite visada nusistatyti kiek išleisite reklamai.

Z

Reklamos valdymas. Advelita valdo Jūsų reklamos kampanijas ir siekia Jūsų nustatytų tikslų. (Į reklamos valdymą įeina: naujos reklamos kūrimas, jos stabdymas ar pratęsimas, biudžeto nustatymas bei įvairaus pobūdžio reklamos formų pritaikymas).

Z

Reklamos rezultatų stebėjimas. Pasitelkus UAB „Advelita“ į pagalbą, visada būsite užtikrinti savo veiklos kokybe bei ją tobulinti. Galėsite stebėti savo reklamos efektyvumą, klientų susidomėjimą, orientuotis į kliento poreikius, išvysti išsamią statistiką, kuria remiantis eisite produktyvumo link!

KITOS REKLAMOS INTERNETE GALIMYBĖS

Google adwords icon

Google Adwords

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.
Plačiau

Vaizdine reklama

Vaizdinė reklama

Vaizdinės reklamos tinklas yra svetainių, įvairiausių interneto svetainių tinklas kuriama yra rodoma Jūsų Adwords bei reklaminiai skydeliai.
Plačiau

Facebook icon

Facebook reklama

Facebook socialinis tinklas turi daugiau nei viena milijardą narių visame pasaulyje. Su reklama Facebook tinkle galite pasiekti žmones iš viso pasaulio.
Plačiau

Remarketingas

Remarketingas

Ar žinote, jog daugiau nei 90% Jūsų internetinio puslapio lankytojų, potencialių klientų, palieka Jūsų svetainę, neatlikę jokių planuotų veiksmų. 
Plačiau

Bing icon

Bing reklama

Reklama Bing tinkle yra skirta tiems kurie siekia pritraukti daugiau klientų iš JAV ar Kanados. Pusė žmonių kurie naudojasi Bing yra iš JAV ir Kanados.
Plačiau

Adclick logo

Adclick reklama

Tai neįtikėtinai patogaus naudojimo interneto reklamos tinklas, kurio naudojimo principas – paprastas, greitas ir efektyvus reklamos talpinimas internete!
Plačiau