REKLAMA INTERNETE

Jeigu siekiate kuo efektyvesnių pardavimų internete savo siūlamoms prekėms ar paslaugoms, tuo pačiu, skatinti įmonės vardo populiarumą, potencialiam klientų segmentui būtina efektyviai išnaudoti visą reklama internete. Klientams siūlome didelį atsiperkamumą užtikrinančius reklamos kanalus. UAB “Advelita” garantuoja profesionalų ir nuolatinį reklamos kompanijų optimizavimą, jog kiekvienas Jūsų išleistas euras būtų gera investicija! Atsižvelgdami į Jūsų įmonės paslaugas, pasiūlysime Jums individualų reklamos pasiūlymą!

REKLAMOS INTERNETE PRIVALUMAI

N

Kasmet, palyginus su kitomis informacinėmis priemonėmis, sparčiai auga interneto vartojimas. Jame naršoma įvairiausiu metu (darbo, laisvalaikio, bendraujant ar ieškant informacijos).

N

Reklama internetu gali būti kontroliuojama pagal tai, kokiam segmentui jį yra rodoma. Vadinasi, jeigu Jūsų reklamą parodome Jūsų potencialiam klientui, tokios reklamos nauda nepalyginamai didesnė.

N

Stebint reklamos internetu statistinius rodiklius yra galimybė nuolatos tobulinti ne tik pačią reklamą, bet ir Jūsų internetinę svetainę. Tuo pačiu, siekti sumaniai prisitaikyti prie Jūsų klientų, tikslinant arba išsamiau pateikiant Jūsų teikiamas paslaugas.

N

Internetu galima pasiekti įvairaus segmento žmonių: inžinierius, informatikus, savo srities specialistus, verslininkus, mokslininkus, moksleivius, studentus, paprastus žmones ir kt.

N

Reklama internete efektingesnė, o jos efektyvumas gali būti išmatuojamas tokiais parametrais kaip: parodymų skaičius, paspaudimų skaičius, pardavimų skaičius, pardavimų suma, invesicijų grąža ir pan.

N

Reklama internetu suteikia įvairias papildomas galimybes, papildomą reklamą Jūsų svetainės lankytojams, kurias gali rasti paieškos tinkle arba vaizdo reklamos tinkle.

REKLAMOS INTERNETE GALIMYBĖS

Google adwords reklama

Google Adwords

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.
Plačiau

Bing logo

Bing reklama

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.
Plačiau

Youtube reklama

Youtube reklama

Nuo 2014-ųjų metų Youtube reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams, tad nuo šiol savo klientams siūlome išbandyti šios reklamos galimybes.
Plačiau

Vaizdo reklama

Vaizdo reklama

Vaizdinės reklamos tinklas yra svetainių, įvairiausių interneto svetainių tinklas kuriama yra rodoma Jūsų Adwords bei reklaminiai skydeliai. 
Plačiau

Facebook reklama

Facebook reklama

Facebook socialinis tinklas turi daugiau nei viena milijardą narių visame pasaulyje. Su reklama Facebook tinkle galite pasiekti žmones iš viso pasaulio.
Plačiau

Remarketingas

Remarketingas

Ar žinote, jog daugiau nei 90% Jūsų internetinio puslapio lankytojų, potencialių klientų, palieka Jūsų svetainę, neatlikę jokių planuotų veiksmų. 
Plačiau