Kiekvienas kuris internete nori peržiūrėti vaizdo įrašus apie jam patinkančius dalykus, muzikinius klipus žino, kad tai geriausia daryti YouTube svetainėje. Aišku tam yra priežastis kodėl visi vaizdo įrašų eina žiūrėti į YouTube svetainę nes tai antras pagal dydi paieškos variklis internete žinoma pirmoje vietoje Google paieška, 100 valandų vaizdo įrašų yra įkeliama kas 60 sekundžių į svetainę. Tikriausiai nėra nei vieno dalyko apie kurį nerastumėte video YouTube svetainėje.

Turint tokį didelį svetainės populiarumą visai nėra nuostabu, kad joje yra rodomos reklamos. Reklamos rodymas YouTube svetainėje užsienyje, o ypač JAV nėra kažkokie naujiena. Lietuvoje reklama YouTube tapo prieinama tik 2014 metai todėl tai gan naujas dalykas dar Lietuvos rinkoje.

Taigi kas yra YouTube RED ?

YouTube RED yra mokama prenumerata kuria užsisakęs žmogus nematys reklamos YouTube svetainėje. Už ta pati prenumeratos kainą bus galima prieiti prie papildomo turinio kuris skirtas tik prenumeratoriams, bet nereikėtu išsigąsti 99% procentai YouTube turinio bus prieinama kaip ir dabar. Papildomą turinį YouTube RED prenumeratoriams kurs tokie kaip ne vieną milijoną prenumeratoriu turintys ir milijonus peržiūrų kas mėnesi surenkantys kūrėjai  „PewDiePie“, Fine Brothers ar Lilly Singh.

Žinoma prenumeratoriai ne vien nematys reklamų, bet gaus ir kitų galimybių. Galės parsisiųsti jiems patikusius YouTube video ir žiūrėti juos kai nėra interneto. Tie kas naudojasi išmaniaisiais telefonais turės galimybė vienu metu ir žiūrėti YouTube ir naudotis kitomis programomis kas yra patogu klausantis muzikos.

Prenumeratos kaina nėra didelė tik 9.99$ tiems kas naudojasi Android sistema, o tie kas naudojasi Apple iOS kainuos 12,99$ nes Apple dar pasiima savo mokestį už aplikacijų naudojimą. Šiuo metu YouTube yra prieinama tik JAV, bet tikimės, kad greit tokia galimybe galės naudotis ir Lietuviai

Pasidalink:
Facebookgoogle_plus