Būkite Matomi Facebook Tinkle

FACEBOOK REKLAMA

Facebook socialinis tinklas turi daugiau nei viena milijardą narių visame pasaulyje. Su reklama Facebook tinkle galite pasiekti žmones iš viso pasaulio. Jei pasirinksite reklamą Facebook tinkle, Jūs padidinsite savo prekių ar paslaugų peržiūrėjimo skaičių bei surinksite daugiau „Like“ ant Jūsų įmonės Facebook puslapio, pritrauksite daugiau potencialių klientų.

Facebook reklamos privalumai

N

Reklama Facebooke leidžia gerokai padidinti žinomumą apie Jūsų įmonę ar veiklą ir formuoti teigiamus atsiliepimus.

N

Bendravimas su buvusiais ir potencialiais klientais. Sukurimas teigiamas įvaizdis, tai veda prie lojalaus kliento.

N

Reklaminės publikacijos labai tinka akcijoms ar konkursams daryti. Jeigu konkurse skelbiami prizai, tai apie Jūsų įmonę sužinos labai didelis kiekis naršančiųjų.

N

Facebook turi daugiau  nei vieną milijardą aktyvių vartotojų bei yra pasiekimas daugiau nei 40 kalbų, todėl pasieksite savo klientus visame pasaulyje

KITOS REKLAMOS INTERNETE GALIMYBĖS

Google adwords icon

Google Adwords

Rodoma tik potencialiems klientams, kurie tuo metu ieško informacijos apie Jūsų prekę ar paslaugą, tai pati efektyviausia reklama investicijų grąžos atžvilgiu.
Plačiau

Bing icon

Bing reklama

Reklama Bing tinkle yra skirta tiems kurie siekia pritraukti daugiau klientų iš JAV ar Kanados. Pusė žmonių kurie naudojasi Bing yra iš JAV ir Kanados.
Plačiau

Youtube icon

YouTube reklama

Nuo 2014-ųjų metų Youtube reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams, tad nuo šiol savo klientams siūlome išbandyti šios reklamos galimybes. 
Plačiau

Vaizdine reklama

Vaizdo reklama

Vaizdinės reklamos tinklas yra svetainių, įvairiausių interneto svetainių tinklas kuriame yra rodoma Jūsų Adwords bei reklaminiai skydeliai.
Plačiau

Adclick icon

Adclick reklama

Tai neįtikėtinai patogaus naudojimo interneto reklamos tinklas, kurio naudojimo principas – paprastas, greitas ir efektyvus reklamos talpinimas internete!
Plačiau

Remarketingas

Remarketingas

Ar žinote, jog daugiau nei 90% Jūsų internetinio puslapio lankytojų, potencialių klientų, palieka Jūsų svetainę, neatlikę jokių planuotų veiksmų. 
Plačiau