Kiekvienas tikrai yra girdėjęs pavadinimą Google ar tai būtu susiję su įmonę ar interneto paieškos varikliu, šiandien apžvelkime Google priklausantį vaizdo įrašų peržiūrų tinklą YouTube. Tikrai kiekvienas yra girdėjas apie YouTube ir lankėsi ten ne kartą. Svetainę 2005 metais įkūrė trys įmonės „Paypal“ darbuotojai. Per pirmus gyvavimo metus svetainė sulaukė tokio didelio populiarumo, kad neliko pastebėta milžinės Google. Matant didžiulį svetainės populiarumą ir galimybes plėtrai 2006 metais rugsėjį Google už 1,65 mlrd. JAV dolerių nusipirko YouTube svetainę.
Reklama YouTube svetainėje nėra naujas dalykas, bet galimybę reklamuotis svetainėje Lietuvos reklamuotojai gavo neseniai. Nuo 2014-ųjų metų pavasario Youtube video reklama tapo prieinama ir Lietuvos reklamos užsakovams.

Kodėl reikėtų rinktis reklamą YouTube svetainėje ?

1. Svetainės populiarumas

Vaizdo peržiūros internete auga neįtikėtinais greičiais kasdien yra peržiūrima ne milijonai, bet milijardai vaizdo įrašų internete. Naudodamiesi YouTube Jus tikrai pasieksite savo klientą, keldami vaizdo įrašus apie ar rodydami reklamą kitų žmonių vaizdo įrašuose.
YouTube yra antras pagal dydį pasaulyję paieškos variklis ir trečia lankomiausia svetainė visame pasaulyje.

  • Daugiau nei vienas milijardas žmonių apsilanko YouTube svetainėje kiekvieną mėnesį;
  • 100 valandų vaizdo įrašų yra įkeliama kas 60 sekundžių į svetainę;
  • YouTube yra perinama daugiau nei 60 skirtingų kalbų;

2. Vaizdo įrašai YouTube svetainėje atsiranda paieškos metu Google

Ar kada ieškodami Google pastebėjote, kad kartais tarp paieškos rezultatų atsiranda ir vaizdo įrašas. Tai tik parodo, kad Google į vaizdo įrašus žiūri taip pat rimtai kaip ir į svetaines.
Pasinaudokite šia galimybę kurkite vaizdo įrašus apie savo įmonę, jos prekes ar teikiamas paslaugas ir paieškos metu atsiras ne tik Jūsų interneto svetainė, bet ir vaizdo įrašas. Taip išstumsite konkurentą iš paieškos rezultatų padidinsite galimybę, kad potencialus klientas pasirinks Jus.

3. Klientų pasiekimas visame pasaulyje

Tai tikriausiai didžiausias YouTube privalumas verslui. Pastoviai kurdami vaizdo įrašus ir keldami į YouTube Jus didinate savo įmonės prekių ar paslaugų žinomumą. Vaizdo įraše galime perteikti daugiau vaizdinės ir garsinės medžiagos nei tekstu tai leidžia žmogui lengviau apsispręsti dėl pirkimo. Tam, kad pasiekti didesnę žmonių auditorija geriausiai jei turinys yra kuriamas anglų kalba, nebent prekė ar paslauga yra koncentruota tik tai šaliai.

4. Žmonės patys reklamuos Jūsų prekes ar paslaugas

Sukūrus gerą vaizdo įrašą žmonės, dalinsis Jūsų vaizdo įrašu su draugais bei socialiniuose tinkluose. Tad turint gerą pristatymą žmonės patys reklamuos Jūsų įmonę jos prekes ar paslaugas. Tokiu būdu Jums nereikia išleisti papildomų pinigų reklamai.

5. Uždirbkite keldami vaizdo įrašus į YouTube

Reguliariai kuriant vaizdo įrašus ir juos keliant į YouTube yra galimybė už tai gauti pinigus. Svetainė suteikia galimybę užsidirbti jei Jus leisti ant savo vaizdo įrašų rodyti reklama. Šiuo metu daugiau nei milijonas žmonių visame pasaulyje uždirba pinigus iš to, kad kuria pastovų turinį ir kelia vaizdo įrašus į svetainę.

Pasidalink:
Facebookgoogle_plus