Vaizdo įrašų peržiūros svetainėje YouTube kasdien apsilanko ne vienas milijonas žmonių, bet gal ir milijardas žmonių. YouTube svetainė sulaukia daugybės lankytojų kasdien ir tikrai ne kiekvienas žino visas joje esančias paslėptas gudrybes. Pabandysime Jums atskleisti keliate YouTube paslėptų funkcijų bei gudrybių.

1. Spartieji klaviatūros klavišai

Svetainėje norėdami atlikti veiksmus yra naudojama pele, bet YouTube turi galimybė kai-kuriuos veiksmus atlikti ir su klaviatūrą.

Klaviatūros klavišų funkcijos:

K – sustabdo rodomą vaizdo įrašą;

J – Atsuka vaizdo įrašą 10s atgal;

L – Pagreitina vaizdo įrašą 10s į priekį;

M – Nutildo garsą;

Shift+N – nukreipia į kita sekantį vaizdo įrašą;

Shift+P – Gražina į prieš tai žiūrėta vaizdo įrašą;

2. Use the force luke

Tai puikus triukas visiems žvaigždžių karų mėgėjams. Jei YouTube paieškoje įvesite frazę “use the force luke” paieškos rezultatai pradės judėti į visas puses lyg naudotumėte specialia galią.

3. Do the harlem shake

Tai dar viena YouTube paieškos paslėpta gudrybė. Visi dar gerai prisimena prieš kelerius metus visus užvaldžiusia madą kurti trumpus  vaizdo įrašus pagal Harlem shake muzika. Tai ir YouTube nepraleido progos paieškoje paraše “Do the harlem shame” paieškos puslapis sušoka Harlem shake šokį.

4. Doge meme

Sunku net patikėti kiek YouTube savo paieškoje turi paslėptų dalykų, bet tai dar vienas YouTube paieškoje esantis įdomus dalykas. Paieškoje įvedus žodžius “doge meme” visi YouTube užrašai pasidaro spalvoti. Nėra aiškus tikslas kodėl viskas pasidaro spalvotai, bet įdomu pasižiūrėti kaip YouTube atrodo pilna ryškių spalvų. Nereikėtu bijoti tai nebus amžinas dalykas vos tik išeisite iš paieškos visos spalvos pranyks.

5. YouTube Leanback

Jei Jums nepatinka YouTube dizainas ar norite išbandyti kažką naujo įveskite adresą www.youtube.com/leanback ir YouTube dizainas visiškai pasikeis. Sakoma, kad “leanback” primena kita vaizdo įrašų peržiūrų sistemą kurioje yra rodomi daugiausia serialai ir filmai “Netflix”.

6. Vaizdo įrašų parsisiuntimas

Neretai yra norima parsiųsti vaizdo įrašą iš YouTube į kompiuterį, kad būtų galima žiūrėti kai nėra interneto ar įsikelti į USB laikmeną ir paleisti per televizorių.  Dažniausiai tam yra naudojamos kitos svetainės kurios leidžia tai padaryti. Tai padaryti galima žymiai lengviau žiūrėdami patinkanti YouTube vaizdo įrašą tiesiog URL juostoje prie žodžio YouTube parašykite “ss”, turėtu atrodyti taip www.ssyoutube.com/watch?v=ir būsite nukreipti į vaizdo įrašo parsisiuntimo puslapį.

7. GIF

Beveik visi yra mate GIF formato pasveiksliukus. Tai animuoti paveikslėliai kurie dažniausiai trunka keletą sekundžių. Žinodami šia gudrybę Jus galite iš savo mėgiamo YouTube įrašo sukurti GIF paveikslėlį, tiesiog žiūrėdami vaizdo įrašą adresų juostoje (URL) prie žodžio YouTube  parašę gif busite nukreipti į puslapį kurio pagalba galite susikurti GIF paveikslėlį iš savo mėgiamo vaizdo įrašo. Tai turėtu atrodyti taip www.gifyoutube.com/watvh?v=

8. TestTube

Jei visuomet sekate naujienas ir norite žinoti kaip YouTube pasikeist ateityje užsukite į www.youtube.com/testtube kur rasite visas naujienas susijusias su YouTube. Tai galite dalyvauti naujų YouTube funkcijų tyrimuose ir padėti tobulinti YouTube svetainę.

9. Vaizdo įraše grojanti muzika

Ar kada žiūrėdami vaizdo įrašą išgirdote gerą dainą, bet nežinote pavadinimo ir nežinote kaip rasti ta dainą. Užsukę į svetainę www.mooma.sh  ir suvedę patinkančio vaizdo įrašo adresą svetainė išanalizuos vaizdo įrašą ir parodys jame visų esančių dainų pavadinimus.

10. YouTube leistuvas

Ar kada norėjosi žiūrėti YouTube vaizdo įrašą ir vienu metu naršyti kitose interneto svetainėse. Jums tereikia parsisiųsti Google Chrome naršyklės papildinį “Floating YouTube” iš Google Chrome app parduotuvės.  . Tuomet galėsite vaizdo įrašus žiūrėti tiesiog naršyklės lange ir be jokių problemų naršyti kitose interneto svetainėse žiūrėdami vaizdo įrašą. Jums tereikės į papildinį įdėti vaizdo įrašo adresą kurį norite žiūrėti.

Pasidalink:
Facebookgoogle_plus